Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Dnes jsem podstoupila zákrok foxy eyes a výsledek je naprosto vynikající. Je mi 27 let a zákrok jsem si vybrala proto, že od 25 let pozoruji pokles tkání v oblasti obočí, které mi snížilo oční koutek. Ošetření ani nemohlo být pohodlnější a vůbec nic jsem necítila. Výsledky jsem ohromená, zákrok mi vzhledově ubral léta a do práce jsem se vrátila okamžitě bez jakýchkoli prostojů. Foxy eyes můžu každému, kdo o něm uvažuje, jen a jen doporučit.

Foxy eyes pomocí liftingových nití jsem absolvovala kvůli úrazu, po kterém jsem jedno obočí měla níže. Asymetrie mě trápila roky, než jsem se konečně odhodlala k zákroku. Měla jsem ho podstoupit mnohem dříve, jelikož výsledky jsou perfektní – obočí mám konečně v normální poloze a benefitem je i atraktivnější vzhled mých očí. Práh bolesti mám docela nízký, zákrok byl ale přesto téměř bez bolesti, proto ho můžu všem jen doporučit.

I přestože jsem se zbytkem obličeje byla ještě stále spokojená, známky stárnutí jsem pozorovala na svých očích a spáncích už delší dobu. O zákroku foxy eyes jsem proto přemýšlela dlouho, než jsem se k němu definitivně odhodlala. Výsledky byly nad mé očekávání, kůže na spáncích se vypla a vrásky zmizely, navíc mé oči mají mnohem hezčí tvar než kdykoli předtím. Zákrok vůbec nebolel a rozhodně ho po vymizení efektu podstoupím znovu. Všem, které trápí vrásky na spáncích a unavený pohled, můžu foxy eyes jen doporučit.

Je mi 22 let a všichni mě od jakéhokoli estetického zákroku odrazovali, já jsem ale pro foxy eyes byla rozhodnutá okamžitě, jak jsem se o něm dozvěděla. Se svým pohledem jsem nikdy nebyla spokojená a byla to pro mě výborná příležitost, jak to změnit. Výsledky jsou perfektní, mé oči získaly přesně takový tvar, jaký jsem si představovala. Mám mnohem výraznější pohled, a to je přesně to, co jsem si přála. Zákrok rozhodně doporučuji a sama ho po uplynutí roku podstoupím znovu, vůbec nebolí.

Spolu s foxy eyes a nadzvednutím obočí jsem podstoupila také korekci podbradku nitěmi. Co se týče zákroku foxy eyes, můžu ho označit za mírně nepříjemný v oblasti obočí, rozhodně ale ne bolestivý. Výsledky byly na obočí i očích viditelné okamžitě a jsou parádní.

Na zákroku jsem byl nedávno a probíhal ve dvou krocích. Před prvním krokem jsem byl velmi pečlivě informován o detailech procedury a následné péče, takže jsem byl připraven. Po měsíci jsem se vrátil na druhý krok. Tentokrát lékař podrobně prozkoumal výsledek první schůzky, určil mikro úpravy a udělal ještě malinké pozvednutí nad očima. Jsem nad míru spokojen. Vypadám svěžeji a mladistvěji. Z mého pohledu jde o nízkorizikový zákrok který se rozhodně vyplatí.