Na vaše dotazy, rezervace konzultace a další e-maily odpovídáme jak nejrychleji to jde. Rozumíme důležitosti rychlé odezvy a proto se snažíme odpovědět během pár hodin. Nicméně jsou případy, kdy nám to chvilku trvá. V pracovní dobu sice je někdo od nás na recepci u počítače, ale je možné, že se právě věnuje klientům, kteří zrovna přišli na konzultaci nebo zákrok. Někdy se odpověď protáhne, protože čekáme na lékaře, až nám potvrdí volnou kapacitu na vámi vybrané datum.

Prosíme strpení, odpovíme jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail neprošel přes spamový filtr pošty. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že zákrok můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno odpovídající pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  | propagace@bohemiaesthetic.com

Internetové stránky foxyeyes.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář