Často kladené dotazy / FAQ


Zde najdete nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně. Pokud máte další otázky, využijte formulář níže.
Jak dlouho trvá zotavení po Foxy Eyes?
Jelikož jde pouze o minimálně invazivní estetický zákrok, doba zotavení je velmi krátká. Ve většině případů veškeré drobné komplikace odezní do 1-3 dnů.
Mohu se po foxy eyes ihned vrátit do práce?
To záleží na druhu práce, kterou vykonáváte. Do nenáročných kancelářských zaměstnání se můžete vrátit okamžitě, v případě náročnějších prací, kde například zvedáte těžká břemena či podstupujete velkou fyzickou zátěž, bude dobré dát si den nebo dva pauzu.
Je nějaké omezení po podstoupení Foxy Eyes?
Veškerá omezení se vztahují pouze na mytí obličeje – ten by se neměl navlhčovat alespoň po dobu 12 hodin od provedení zákroku.
Mohu ihned po Foxy Eyes použít make-up?
Aplikaci make-upu na obličej byste se měli vyhnout ideálně alespoň po dobu 48 hodin od podstoupení zákroku.
Mohu po Foxy Eyes cvičit a plavat?
Po zákroku je dobré necvičit alespoň po dobu 1 týdne. Po této době lze začít s lehkým cvičením, vyhýbejte se ale takovým druhům cvičení, které by mohly způsobit napětí v ošetřované oblasti (například určitá cvičení při józe, kde skláníte hlavu pod úroveň srdce, což zvyšuje prokrvení a napětí v obličeji). Takováto náročnější cvičení zařaďte nejdříve po uplynutí 14 dní. Co se týče plavání, to lze provozovat až po úplném zhojení oční oblasti. Totéž platí i pro saunování nebo pobyt ve vířivce.
Jak si mám vybrat nejlepšího chirurga pro tento zákrok?
Stejně jako pro kterýkoliv jiný zákrok. Výběr toho nejlepšího chirurga je zásadní pro dosažení požadovaných výsledků při minimalizaci rizik a komplikací. Prvním krokem je provést důkladný průzkum a zkontrolovat kvalifikaci a zkušenosti potenciálních chirurgů. Hledejte certifikované plastické nebo okuloplastické chirurgy, kteří mají specializované školení a odborné znalosti v oblasti chirurgie očních víček a provedli značný počet zákroků tohoto typu. Kromě toho si přečtěte recenze a posudky od předchozích pacientů, požádejte o fotografie před a po (pokud nejsou veřejné) a naplánujte si konzultaci, abyste s chirurgem probrali své cíle, obavy a očekávání. Dobrý chirurg by měl pozorně naslouchat, poskytovat upřímná a realistická doporučení, vysvětlit postup, možná rizika a přínosy, proces obnovy a odpovědět na všechny vaše otázky, aby vám pomohl učinit informované rozhodnutí.


Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Neváhejte se zeptat.


Formulář na dotazy

Na otázku vám odpoví některý z našich lékařů. Odpověď dostanete emailem a pokud se bude jednat o častěji pokládaný dotaz, otázku s odpovědí přidáme k ostatním na této stránce. Děkujeme že se ptáte.