Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Cenu za zákrok foxy eyes nelze obecně paušalizovat, liší se jednak individuálně podle toho, jak náročný bude zákrok ve vašem případě, a jednak podle samotné kliniky, kterou si k provedení foxy eyes vyberete (jde hlavně o zkušenosti a profesionalitu konkrétního plastického chirurga). Cenové rozpětí, ve kterém se foxy eyes pohybuje, může být tedy celkem široké – je to přibližně 15 000-40 000 Kč. Ale výsledek a sebevědomí které získáte je k nezaplacení.

ORIENTAČNÍ CENY

V ceně většinou dostanete úvodní konzultaci s lékařem, anestezii, materiál potřebný k zákroku a zákrok samotný. Naopak, téměř s určitostí v ní nebude zahrnutá předešlá aplikace botulotoxinu, která může být před zákrokem doporučována. Cena, kterou klinika za zákrok uvádí, tudíž nemusí být konečná, a proto je nutné se vždy informovat předem na vaší konkrétní klinice, zda bude potřebné hradit ještě něco dalšího navíc. Je ale nutné rozhodovat se nikoli na základě ceny za zákrok, ale podle zkušeností, profesionality a pověsti kliniky. Většinou je lepší si raději trochu za zákrok připlatit a svěřit se do rukou zkušeného plastického chirurga, než se snažit ušetřit a vybrat si tu nejlevnější kliniku pouze na základě ceny.

Hradí Foxy Eyes pojišťovna?

Jelikož se jedná o estetický zákrok, který není životně důležitý, pojišťovna na spánkový lifting nepřispívá, musíte si ho plně hradit sami. Výjimkou je situace, kdy je zákrokem nutné řešit nějakou vrozenou vadu nebo následky úrazu. To v tomto případě přichází v úvahu málokdy. Pokud přesto taková situace nastane, je potřebné se na podmínky hrazení pojišťovnou informovat u vaší konkrétní instituce. Podmínky se totiž mohou pojišťovnu od pojišťovny lišit.